Italiens Grand Prix

BanerVinderPole 
 
Nedenstående finder du en liste over alle de løb der er afholdt i Italiens Grand Prix.
 
BaneDatoLængdeOmg.Total længde
Monza03.09.175.79353306.720
Monza04.09.165.79353306.720
Monza06.09.155.79353306.720
Monza07.09.145.79353306.720
Monza08.09.135.79353306.720
Monza09.09.125.79353306.720
Monza11.09.115.79353306.720
Monza12.09.105.79353306.720
Monza13.09.095.79353306.720
Monza14.09.085.79353306.720
Monza09.09.075.79353306.720
Monza10.09.065.79353306.720
Monza04.09.055.79353306.720
Monza12.09.045.79353306.720
Monza14.09.035.79353306.720
Monza15.09.025.78353306.499
Monza16.09.015.78353306.234
Monza10.09.005.78353306.234
Monza12.09.995.77053305.548
Monza13.09.985.77053305.772
Monza07.09.975.77053305.785
Monza08.09.965.77053503.772
Monza10.09.955.77053305.772
Monza11.09.945.80053307.400
Monza12.09.935.80053307.400
Monza13.09.925.80053307.400
Monza08.09.915.80053307.400
Monza09.09.905.80053307.400
Monza10.09.895.80053307.400
Monza11.09.885.80051295.800
Monza06.09.875.80050290.000
Monza07.09.865.80051295.800
Monza08.09.855.80051295.800
Monza09.09.845.80051295.800
Monza11.09.835.80052301.600
Monza12.09.825.80052301.600
Monza13.09.815.80052301.600
Imola14.09.805.00060300.000
Monza09.09.795.80050290.000
Monza10.09.785.80040232.000
Monza11.09.775.80052301.600
Monza12.09.765.80052301.600
Monza07.09.755.78052300.560
Monza08.09.745.78052300.560
Monza09.09.735.77555317.625
Monza10.09.725.77555317.625
Monza05.09.715.75055316.250
Monza06.09.705.75068391.000
Monza07.09.695.75068391.000
Monza08.09.685.75068391.000
Monza10.09.675.75068391.000
Monza04.09.665.75068391.000
Monza12.09.655.75076437.000
Monza06.09.645.75078448.500
Monza08.09.635.75086494.500
Monza16.09.625.75086494.500
Monza10.09.6110.00043430.000
Monza04.09.6010.00020500.000
Monza13.09.595.75072414.000
Monza07.09.585.75070402.500
Monza08.09.575.75087500.250
Monza02.09.5610.00050500.000
Monza11.09.5510.00020500.000
Monza05.09.546.30080504.000
Monza13.09.536.30080504.000
Monza07.09.526.30080504.000
Monza16.09.516.30080504.000
Monza03.09.506.30080504.000
Copyright ©1997-2007 f1.motorsport.dk og motorsporten.dk